FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11039355
nr 1103 9355
CHAIRS
3 pcs, baroque, wear, damages, kompletterad/omarbetad.
3 st, Barock
Condition: slitage, skador, kompletterad/omarbetad
2000
SEK 700
Monday April 24 2017
at 19:11:37
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)